fbpx
Tomáš Růžička - podnikatel, manažer a mentor

Power Day

Ukážu Ti cestu, jak si pomoci sám.

  • Chceš se uvolnit?
  • Chceš odblokovat svoji hlavu a vyčistit mysl?
  • Máš pocit, že Ti nikdo nerozumí?
  • Řešíš složitou životní situaci?
  • Máš pocit, že nevnímáš sám sebe?
  • Chceš zažít duševní i fyzickou transformaci?

Prošel jsem spousty tréninků a strávil spoustu času sebe vzděláváním. Rád se věnuji osobnímu rozvoji a na svých kurzech mi pod rukama prošlo již stovky spokojených klientů (přátel).

Co tedy POWER DAY je?

Jedná se o jeden den plný práce na sobě. V dnešní době žijeme v jednom kole. Většina lidí si vůbec neuvědomuje, jak ten čas rychle letí. Hodně lidí v rekapitulaci dne vidí co vše musel/a udělat, ale ne co chtěl/a udělat. Více myšlenek je spojených s trápením a různým druhům nedostatku než naplnění štěstí a spokojenosti.

Přitom někdy stačí málo a můžeme náš šedý den změnit na jakoukoliv barvu, co nás napadne.

POWER DAY je jeden den jen a jen pro sebe. Tento ten je vhodný pro lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a nebojí se vystoupit z komfortní zóny. Během jednoho dne, cca od 10 hod do 19 hod, zažijete nevšední cvičení, tréninky a příval energie. Velmi důležité je, s jakým záměrem chcete tento den absolvovat. Na váš záměr se zaměříme a blok, který může být příčinou vašeho trápení definitivně zničíme speciálními techniky.

Těšit se můžete na poznání nových lidí, kteří mohou být nastavení podobně jako vy. Nevím, jak je to možné, ale většinou na těchto dnech se sejdou lidé různých profesí, pohlaví, věku, vzdělání, ale s hlavou nastavenou velmi podobně a to vede i k zajímavým společným výsledkům.

Dále se můžete těšit na speciální cvičení s vnitřní energií, díky které zvládnete překonat zdánlivě nemožné a to ať formou fyzické síly, která se ve vás probudí, tak formou psychické odolnosti, kterou spolu začneme tvořit.

POWER DAY je výstup ze všedního dne a změna vyšlapaných kolejí, které vás neposouvají dopředu.

Tento den je vhodný pro lidi, co chtějí posun v životě ať je jakýkoliv.

Pro více informací mi napište níže nebo zavolejte.

klientů

zkušeností